ZEKİ KIVANÇ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

BAŞKANIN MESAJI

Başarıya Doğru!

Değerli Katılımcılarımız, sizlerle bir araya geldiğimiz tüm zamanlarda bizlere ilettiğiniz en majör konulardan biri nitelikli iş gücü ihtiyacı idi. Nitelikli iş gücü için hepimiz biliyoruz ki eğitim vazgeçilmez unsurlardan. Yine farkındayız ve biliyoruz ki çağımızın gereği en değerli şey zaman, bu nedenle hızlı olmak zorundayız. İşte bu minvalde sizlere tüm mekanlarda 7/24 ulaşabileceğiniz çalışanlarınızın ve Sizlerin gelişimini doğrudan destekleyecek online eğitim platformunu sunmanın gururunu yaşıyoruz. Adana Sanayi Bölgemize ait ADASO Akademinin tüm üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.

Değerli Katılımcımız, işinizde başarılı olmanın en temel unsuru nedir? Çok çalışmak, kariyer planlaması, eğitim, değişim, gelişim, güç, kontrol, bilgi?

Hiç birisi!

Yanıt çok basit; “Öğrenme!”. Çünkü öğrenirsek; zaten sıraladığımız tüm unsurlara sahip oluruz: gelişir, değişir, piyasaya uyum sağlar, fark yaratırız. Biliyoruz ki işler yoğun, çok çalışmak gerekiyor, bazen gerginlik var, piyasa her zamankinden zor, maliyetler yükseliyor, rekabet zorlaşıyor ve hedefler var. Buna rağmen yine de başarılı olmak, yaşamı güzel ve kaliteli sürdürmek için öğrenmeye devam etmek gerekiyor değil mi?

Ama bilgi çok; işle ilgili, güncel konularla ilgili az ve öz bilgiyi nerede bulacaksınız?

İşte çözüm; ADASO Akademi

ADASO Akademi ne sağlar?

Tüm yönetici ve çalışanların gelişimine katkıda bulunur, daha etkin çalışmayı sağlar.

Birbirinden farklı ve sürekli güncellenen içeriği geniş bir yelpazeye sahip yüzlerce online eğitimden dilediğine katılıp niteliklerinizi güçlendirip; aranan şirket olmanıza katkı sağlayabilirsiniz.

Çalışanlarınız eğitimi bitirsin, sertifikasını alsın, kendisini geliştirerek işinde performansını artırsın.

Üstelik, mobil uygulamadan eğitim videolarını; otobüste, vapurda, uçakta internetini tüketmeden dilediğiniz gibi izleyebilir, böylece zihninizi sürekli taze tutabilirsiniz.

Artık öğrenmek için durmak yok, Adaso Akademiyle izleyin, öğrenin ve gelişin.

 “Hemen başlamak istiyorum, nasıl ilerlemeliyim?” diyorsanız

Başvurmak çok kolay, ayrıca tüm üyelerimize platformdan ücretsiz faydalanabilme hakkı sağlıyoruz. Önce şirket hesabınızı açıyorsunuz, ardından firmanızda bir Akademi sorumlusu belirliyorsunuz. Çalışanlarınızı sisteme ekliyorsunuz, yıllık eğitim planlamalarını yapıp tek bir tuşa basıyorsunuz. Geri kalan her şeyi ADASO Akademi sizin için yapıyor.

Her zaman ileriye ve başarı yolunda Sizlerle eleleyiz…

ADASO Akademi her zaman her yerde yanınızda!

"Hemen başlamak istiyorum, nasıl ilerlemeliyim?"
Başvurmak çok kolay, platform ücretsiz. Önce şirket hesabını açıyorsunuz, ardından firmanızda bir Akademi sorumlusu belirliyorsunuz. Çalışanlarınızı sisteme ekliyorsunuz, yıllık eğitim planlamalarını yapıp tek bir tuşa basıyorsunuz. Geri kalan her şeyi ADASO Akademi sizin için yapıyor. Eğer bir danışmanla çalışmak isterseniz sadece randevu almanız yeterli, tüm bunları Infinity danışmanıyla birlikte yapıyoruz!

Hemen Başlayın

Adaso Akademi; Adana Sanayi Odası üyelerimize ister kurumsal ister bireysel ücretsiz sunulmaktadır. Bireysel başvurmak için çalıştığınız firmaya başvurabilirsiniz.